Школи, лікарні та кінотеатри: уряд створив карту наявних і необхідних об’єктів

Школи, лікарні та кінотеатри: уряд створив карту наявних і необхідних об’єктів

Укрінформ
Вперше в історії України уряд створив карту, на якій змодельовано всі існуючі та ті, які необхідно побудувати, об’єкти надання публічних послуг: дитячі садки, школи, медичні заклади, кінотеатри, бібліотеки. На карті зібрано дані про 150 тис. об’єктів.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради з керівниками обласних адміністрацій, повідомляє Урядовий портал.

«Спочатку ми зібрали на карті інформацію про те, що зараз у нас фізично вже є. Паралельно міністерства розробили власні стандарти забезпечення надання (доступності) до публічних сервісів та послуг для людей. Ми проаналізували, що у нас є, співставили їх зі стандартами, які надали міністерства. На основі цього моделюємо ідеальну мережу соціальних та інфраструктурних об’єктів, яка має існувати в країні», — сказав Гончарук.

У повідомленні наводиться такий приклад: зараз в країні є 856 опорних шкіл, а потрібно — понад 2,1 тис.

Читайте також: Мобільний застосунок "Дія" погодились тестувати майже 60 тисяч українців

«Уряд разом з місцевою владою має сформувати таку інфраструктуру, яка має існувати не для зручності держави, а співпадати з реальними потребами людей. Це стосується медицини, освіти, безпеки, послуг. Зараз у нас реформа децентралізації не зовсім ефективна, зокрема, і через відсутність чітких вимірюваних критеріїв, що і для чого зробила місцева влада», — наголосив Гончарук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-