Під Офісом Президента - акція

Під Офісом Президента - акція "Імпічмент Коломойському"

Фото
Укрінформ
Під Офісом Президента України у Києві проходить акція "Імпічмент Коломойському".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, участь в ній беруть кілька десятків осіб.

Учасники акції тримають державні прапори та прапори політпартії "Демократична сокира", плакати з написами "Бабушку на родину" , "FBI + Беня. Поможем им встретиться", тощо.

Активісти вимагають від Президента України Володимира Зеленського позбавити Коломойського впливу на українську політику.

"Ми вважаємо, що Коломойського забагато. Треба не просто забирати в нього паспорт. Це тільки для початку. Треба забирати Коломойського з держави у макросенсі", - сказав голова політичної партії "Демократична сокира" Ігор Щедрин.

Читайте також: У Штатах застерегли Зеленського від компромісів із Коломойським

Один із засновників партії "Демократична сокира" Юрій Гудименко зазначив, що інформацію про наявність у Коломойського громадянств інших держав вони передали у Державну міграційну службу.

Під Офісом Президента проходить акція “Імпічмент Коломойському” / Фото: Павло Багмут. Укрінформ

"А далі вони (ДМС - ред.) передають цю заяву до спеціальної комісії при Президентові України, а підписати цю історію повинен сам Президент Зеленський", - зазначив Гудименко.

Він додав, що учасники акції вимагають від Зеленського взяти під контроль цю ситуацію і зробити так, щоб процес розгляду заяви не затягувався.

Наразі ситуація під Офісом Президента спокійна, на місці працюють кілька поліцейських та поліція діалогу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-