“Ні — капітуляції”: під ОП зібралися більше сотні активістів

“Ні — капітуляції”: під ОП зібралися більше сотні активістів

Фото
Укрінформ
Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції".

Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Люди тримали в руках різного розміру державні прапори та підписували листи-звернення до президента. Бланки листів із видрукованим текстом можна було отримати в організаторів.

Під Офісом Президента України відбулася акція "Ні капітуляції!" / Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Як зазначив організатор заходу волонтер і доброволець Мирослав Гай, акція є "попереджувальною", а в листах до Президента Володимира Зеленського закликається всіма можливими методами протидіяти можливій капітуляції перед російським агресором, вчасно реагувати на заяви та дії представників політичних партій України, ОП чи представників іноземних держав, що несуть загрозу національній безпеці України.

Читайте також: Зеленський вірить, що незабаром в Україні настане мир

Крім того, у зачитаному Гаєм листі від глави держави вимагають спростувати твердження про заборону українським військовим стріляти у відповідь; заборонити приїжджати в Україну представникам російських ЗМІ та відкривати тут філіали російських мас-медіа; протидіяти наданню автономії будь-яким регіонам України; засудити заяви політиків про можливе надання російській мові статусу національної, сприяти припиненням спекуляцій деяких політичних сил щодо питання декомунізації та української історії.

Також активісти вимагали "розтлумачити" вислів президента про "іншу сторону" під час нещодавнього коментування російсько-української війни, та закликати парламент відновити ліквідований Комітет ВР у справах ветеранів.

"Ми знаємо про всі загрози (для України - ред.), будемо протидіяти загрозам в мирний спосіб, але не дозволимо жодних ознак капітуляції", - сказав Гай.

Усі підписані листи Гай передав представнику Офісу президента, який вийшов до активістів. Завершилася акція масовим виконанням Державного гімну України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-