Мільйон за лідерство в ЗНО: Львівський фізико-математичний ліцей отримав від міста премію

Мільйон за лідерство в ЗНО: Львівський фізико-математичний ліцей отримав від міста премію

Укрінформ
Мільйон гривень додатково отримає від міста на розвиток Львівський фізико-математичний ліцей, який посів перше місце у рейтингу українських шкіл за підсумками ЗНО.
Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Це найкращий подарунок, який ви зробили місту до Дня Незалежності, тому місто, своєю чергою, гарантує додатковий 1 млн грн на розвиток ліцею", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомлялось, інформаційно-освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. До рейтингу увійшло 200 шкіл, цьогорічні випускники яких отримали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання. Очолив список Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при національному університеті імені Івана Франка.

Загалом до рейтингу увійшло 17 шкіл Львова. Серед них - Академічна гімназія, Класична гімназія, гімназія «Євшан», НВК «Школа-гімназія І-ІІІ ст. Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких», гімназія «Престиж», Лінгвістична гімназія та інші освітні заклади.

Читайте також: Дівчата краще складають ДПА, ніж хлопці — центр оцінювання

З 2010 року Львів щорічно посідає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч у Львові 31 випускник здобув 200 балів на тестуваннях. У межах реалізації програми підтримки обдарованої молоді, абітурієнти, які здобули 200 балів, отримали від міста по 5 000 гривень, ті, хто здобули 400 балів — по 10 000 гривень.

Фото: city-adm.lviv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-