Команда нового Президента ще не цікавилася ходом медреформ - Супрун

Команда нового Президента ще не цікавилася ходом медреформ - Супрун

Укрінформ
Уляна Супрун заявила, що МОЗ готове представити Президентові результати трансформації системи охорони здоров'я, однак із команди Володимира Зеленського досі немає відповідного запрошення.

Про це очільниця МОЗ Супрун сказала журналістам на презентації проекту цільових екологічних інвестицій, спрямованих на термомодернізацію клінічних корпусів медичних закладів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Презентація відбулась у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова,

"Ми тут, ми на місці, ми далі працюємо. Хоча змінюються президенти чи народні депутати у Верховній Раді, пацієнти є щодня. Ми стабільно працюємо, ми готові співпрацювати, представити ті зміни, які вже зроблені та які заплановані новій команді. Якщо буде запрошення. Його ще не було. Не зацікавилися тим, що ми робимо", - сказала в.о. міністра охорони здоров'я.

Вона наголосила: команда МОЗ готова пояснити, що відбувається в галузі.

Читайте також: Супрун сподівається, що команда Зеленського продовжить медреформу

"Зміни, які розпочалися у системі охорони здоров'я, вони невідворотні і відбуватимуться далі. Можуть змінюватися люди, які очолюють МОЗ, але відомство й надалі працюватиме над тим, щоб завершити трансформацію охорони здоров'я", - зазначила очільниця міністерства.

Вона також висловила сподівання, що Володимир Зеленський підтримуватиме позитивні зміни в охороні здоров'я та допомагатиме, щоб вони відбулися швидше та якісніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-