Супрун сподівається, що команда Зеленського продовжить медреформу

Супрун сподівається, що команда Зеленського продовжить медреформу

Укрінформ
В.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун сподівається, що команда новообраного президента України Володимира Зеленського продовжуватиме трансформацію системи охорони здоров'я.

Про це вона сказала в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Український народ проголосував за нового президента. І, як у будь-якій нормальній демократичній країні, ті, хто зараз залишається в міністерствах, мають пояснювати новій команді: що вже зроблено, що змінюється, як розвиток буде відбуватися далі? Бо вибори в країнах відбуваються часто, а шлях, який обирає держава, має бути постійним. Тобто вектор розвитку не має змінюватися тільки через те, що деякі люди змінили свою посаду. Розвиток має відбуватися і далі, за тією програмою, яка прописана", - сказала Супрун.

Читайте також: Супрун обіцяє, що медреформа дасть онкохворим доступне лікування

За її словами, зміни й пропозиції МОЗ написані у плані, усе є в законах і Конституції.

"Ми будемо далі продовжувати цю роботу та пояснювати хід трансформації. Бо з того, що я почула у виступах, можна зробити висновок: немає розуміння, що саме відбувається зараз у процесі трансформації системи здоров’я. Сподіваємося, що нова команда підтримуватиме курс на зміни заради по-справжньому доступної якісної медичної допомоги для кожного громадянина і на гідні умови роботи і життя медичних працівників, щоб ми мали змогу завершити цю трансформацію", - сказала Супрун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-