За виборчу кампанію СБУ заблокувала 400 акаунтів із фейками РФ

За виборчу кампанію СБУ заблокувала 400 акаунтів із фейками РФ

Укрінформ
Під час президентської виборчої кампанії Служба безпеки України виявила 400 акаунтів, через які планувалося поширювати фейкову інформацію.

Про це заступник голови СБУ Олег Фролов заявив на конференції «Моніторинг зовнішнього втручання в українські президентські вибори 2019 року», повідомляє кореспондент Укрінформу.

"СБУ знайшло близько 400 акаунтів, які мали використовувати в ході президентської виборчої кампанії. У мережах Твитер, Фейсбук, Гугл. Ця інформація була передана адміністраторам цих мереж і вони були заблоковані", - сказав Фролов.

Він зауважив, що СБУ зафіксувало, що з РФ викупали доступ до акаунтів українських користувачів мереж. "Мета проста - дискредитація української влади. Так упродовж січня- квітня 2019 року СБУ припинило діяльність інтернет-агітаторів, мета яких поширювати фейки".

Читайте також: Заборонені книги з РФ дозволили вилучати “по гарячих слідах”

Фролов зауважив, що форми і методи виявлення "агентів Кремля" залишається державною таємницею.

Водночас міжнародні експерти також зазначили, що Україні не слід розслаблятися, і варто готуватися до потужнших хакерських атак, які можуть здійснити з боку Російської Федерації під час парламентських виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-