Суд припинив повноваження глави ВККС і його заступника

Суд припинив повноваження глави ВККС і його заступника

Укрінформ
Окружний адміністративний суд міста Києва визнав відсутність повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) у голови комісії Сергія Козьякова та його заступника Станіслава Щотки.
Про це інформує прес-служба суду.

“Суд визнав відсутність у Сергія Козьякова та Станіслава Щотки повноважень членів ВККС”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, відповідне рішення суд ухвалив за результатом розгляду заяв про забезпечення позову, які надійшли від Сергія Остапця та Олександра Кротюка.

Так, суд ухвалив рішення задовольнити вказані заяви шляхом встановлення заборони Козьякову виконувати повноваження члена ВККСУ та обов’язки голови ВККСУ або іншого члена комісії, який виконує обов'язки голови ВККСУ, "негайно прийняти розпорядчий акт (наказ або розпорядження), щодо включення (зарахування) Сергія Остапця до складу (штату) Вищої кваліфікаційної комісії суддів України як члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, призначеного на підставі наказу голови Державної судової адміністрації України «Про члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» №156/к від 06 травня 2019 року, у зв'язку із припиненням повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслава Щотки”.

Читайте також: Суд відмовив заступнику голови ВККС у зупиненні наказу про призначення Остапця

У суді інформують, що підставою для ухвалення таких рішень було встановлення судом обставин закінчення визначеного законом строку повноважень Козьякова та Щотки як членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Також повідомляється, що ухвали суду про забезпечення позову підлягають негайному виконанню з дня постановлення незалежно від їх оскарження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-