Суд відмовив заступнику голови ВККС у зупиненні наказу про призначення Остапця

Суд відмовив заступнику голови ВККС у зупиненні наказу про призначення Остапця

Укрінформ
Окружний адмінсуд Києва відмовив заступнику голови ВККС Станіславу Щотці у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо скасування наказу Державної судової адміністрації України про призначення Сергія Остапця членом ВККСУ.

Про це інформує прес-служба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову щодо зупинення дії наказу голови ДСАУ, згідно з яким, зокрема, Сергія Остапця призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів, ухвалив відмовити у її задоволенні”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, “наразі під час розгляду відповідної заяви, що була подана Станіславом Щоткою, судом не вбачається очевидності ознак протиправності даного наказу голови Державної судової адміністрації України”.

Також повідомляється, що у суду відсутні підстави вважати, що невжиття заявлених Щоткою заходів забезпечення адміністративного позову може істотно ускладнити чи унеможливити ефективний захист або поновлення його порушених чи оспорюваних прав або інтересів, за захистом яких він має намір звернутися до суду.

Водночас, інформує прес-служба, в ухвалі суду зазначено, що повноваження щодо призначення члена ВККС є виключними дискреційними повноваженнями голови ДСАУ, які можуть бути реалізовані за наявності підстав, зокрема, і в разі закінчення терміну, на який обрано (призначено) відповідного члена Комісії, що має місце у даному випадку.

Читайте також: Заступник голови ВККСУ не згоден з призначенням Остапця членом комісії

“Беручи до уваги вакантність посади члена ВККС, яка прямо визначається в силу зазначених вимог законодавства і не потребує документального підтвердження на рівні будь-якого розпорядчого акту, суд не вбачає очевидності ознак протиправності відповідного наказу, згідно з яким Сергія Остапця призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів строком на чотири роки, а Станіславу Щотці припинено виконання повноважень члена Комісії”, - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Щотка звернувся до окружного адміністративного суду міста Києва із заявою про забезпечення позову, якою просив суд вжити заходи забезпечення позову шляхом зупинення дії наказу голови ДСАУ Зеновія Холоднюка, згідно з яким Остапця призначено членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів строком на чотири роки та припинено Щотці виконання повноважень члена ВККСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-