ВККСУ

22 травня 2019

Окружний адмінсуд закликає не висловлюватись публічно щодо неявки суддів на іспит

В Окружному адміністративному суді міста Київ закликають зацікавлених осіб утриматися від публічних висловлювань, пов’язаних із оцінкою відповідних судових рішень та діяльності суддів ОАСК під час проведення їхнього кваліфікаційного оцінювання.

21 травня 2019

До голови ВККСУ позиваються в Окружний адмінсуд Києва

Окружний адміністративний суд міста Києва просять встановити у голови Комісії Сергія Козьякова відсутність повноважень підписувати довіреності посадовим та службовим особам ВККСУ на представництво її інтересів у судах та інших органах влади.

20 травня 2019

17 травня 2019

Окружний адмінсуд Києва засмутила реакція ВККС на рішення щодо Козьякова і Щотки

В Окружному адмінсуді Києва заявляють, що незгода Вищої кваліфікаційної комісії суддів із ухвалами про відсутність повноважень членів ВККСУ у Сергія Козьякова та Станіслава Щотки спрямовані на введення громадськості в оману.

16 травня 2019

ВККС не бачить підстав визнання відсутності повноважень у Козьякова і Щотки

Вища кваліфікаційна комісія суддів України заявила про незгоду з ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва, який повідомив про відсутність повноважень у голови ВККС Сергія Козьякова та його заступника – голови кваліфікаційної палати Станіслава Щотки.

15 травня 2019

14 травня 2019

Суд відмовив заступнику голови ВККС у зупиненні наказу про призначення Остапця

Окружний адмінсуд Києва відмовив заступнику голови ВККС Станіславу Щотці у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо скасування наказу Державної судової адміністрації України про призначення Сергія Остапця членом ВККСУ.

Після внесення змін до Конституції політичний вплив на призначення суддів прибрали — Петренко

Міністр юстиції Павло Петренко наголосив, що після внесення змін до Конституції прибрано будь-який політичний вплив на процес добору та призначення суддів, адже добором, призначенням та оцінюванням суддів займаються ВРП та ВККС.

13 травня 2019

Заступник голови ВККСУ не згоден з призначенням Остапця членом комісії

Заступник голови ВККСУ Станіслав Щотка звернувся до Окружного адмінсуду Києва із заявою про забезпечення позову шляхом зупинення дії наказу голови Державної судової адміністрації Зеновія Холоднюка про призначення членом ВККСУ Сергія Остапця.

07 травня 2019

24 квітня 2019

18 квітня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-