Суд залишив без розгляду позов про розірвання контракту з Аласанією

Суд залишив без розгляду позов про розірвання контракту з Аласанією

Укрінформ
Господарський суд міста Києва залишив без розгляду позов члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Євгена Глібовицького щодо дострокового розірвання контракту з головою правління Суспільного Зураба Аласанії.

Як зазначається, у Господарському суді міста Києва суддя Сергій Щербаков розглядає справу за позовом Глібовицького до ПАТ «НСТУ», третя особа - Зураб Аласанія, про визнання протиправними та скасування цього рішення.

Водночас, на останньому позачерговому засіданні наглядової ради НСТУ, що відбулося 25 квітня, Глібовицький заявляв, що відкликає свій позов до Господарського суду.

Як повідомлялося, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією, ініціатором якого став член наглядової ради В’ячеслав Козак.

Читайте також: Суд у справі Аласанії проти НСТУ перенесли на червень

12 лютого наглядова рада НСТУ ухвалила рішення, яким встановила дату розірвання контракту з Аласанією 6 травня 2019 року.

Член НСТУ Євген Глібовицький подав до суду через рішення наглядової ради від 31 січня про дострокове розірвання контракту з Аласанією, вимагаючи скасувати його.

За позовом Глібовицького є дві справи, які розглядає Шевченківський районний суд міста Києва, суддя Дмитро Мальцев, та Господарський суд міста Києва, суддя Сергій Щербаков. Шевченківський райсуд спочатку відмовив у розгляді справи і порадив розглядати її в Господарському суді міста Києва. Глібовицький подав апеляцію, яка розглядатиметься 30 травня 2019 року.

Крім того, у лютому Аласанія подав до суду на НСТУ та членів наглядової ради. Засідання суду має відбутися 11 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-