Аласанія

01 червня 2020


Аласанія позивається до СБУ через скасування допуску до держтаємниці

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зурабі Аласанія звернувся до суду щодо визнання протиправним розпорядження СБУ, яким було скасовано його допуск до державної таємниці.

26 квітня 2020

11 жовтня 2019


Аласанія: Зміни на “Суспільному” будуть вже у січні, а основний удар - на UA:Перший

Національна суспільна телерадіокомпанія України планує в 2020 році приділити більше уваги розвитку телевізійної складової, зокрема телеканалу UA:Перший, та обіцяє втілити перші зміни вже в січні 2020 року.


Деяких працівників “Суспільного” досі викликають на допити — Аласанія

Частину працівників ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” продовжують викликати на допити як свідків, але обшуки в головному офісі "UA: Суспільне мовлення" та в помешканні голови правління НСТУ Зураба Аласанії припинилися.

30 серпня 2019


Аласанія розповів про документи, які у нього вилучили під час обшуку

Слідчі під час обшуку у помешканні голови правління UA: Суспільне мовлення Зураба Аласанії вилучили копії старих робочих документів і матеріали конференції Ради Европи по стратегічному розвитку Суспільного.

30 липня 2019

01 липня 2019

28 червня 2019


Наглядова рада "Суспільного" скасувала звільнення Аласанії

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України скасувала власне рішення щодо дострокового розірвання договору з головою правління мовника Зурабом Аласанією після винесення судового рішення про незаконність його звільнення.

24 червня 2019

20 червня 2019


Дезір привітав рішення суду щодо Аласанії

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір привітав рішення суду в Києві, який визнав незаконним дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.

19 червня 2019

12 червня 2019


Суд продовжить 19 червня розгляд справи за позовом Аласанії до НСТУ

Шевченківський районний суд Києва у середу, 11 червня, провів засідання у справі за позовом Зураба Аласанії до Національної суспільної телерадіокомпанії України і членів наглядової ради НСТУ через дострокове припинення контракту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-