Аласанія

18 серпня 2020


Аласанія пояснив, чому "Суспільне" не зареєструвало 12-річного сироту на Дитяче Євробачення

Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовила 12-річному волинському школяру Максиму Ткачуку в реєстрації на нацвідбір у дитячому “Євробаченні-2020” через участь у конкурсі ‘Stars of the Albion’, співорганізатором якого є орган виконавчої влади РФ.

01 червня 2020


Аласанія позивається до СБУ через скасування допуску до держтаємниці

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зурабі Аласанія звернувся до суду щодо визнання протиправним розпорядження СБУ, яким було скасовано його допуск до державної таємниці.

26 квітня 2020

11 жовтня 2019


Аласанія: Зміни на “Суспільному” будуть вже у січні, а основний удар - на UA:Перший

Національна суспільна телерадіокомпанія України планує в 2020 році приділити більше уваги розвитку телевізійної складової, зокрема телеканалу UA:Перший, та обіцяє втілити перші зміни вже в січні 2020 року.


Деяких працівників “Суспільного” досі викликають на допити — Аласанія

Частину працівників ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” продовжують викликати на допити як свідків, але обшуки в головному офісі "UA: Суспільне мовлення" та в помешканні голови правління НСТУ Зураба Аласанії припинилися.

30 серпня 2019


Аласанія розповів про документи, які у нього вилучили під час обшуку

Слідчі під час обшуку у помешканні голови правління UA: Суспільне мовлення Зураба Аласанії вилучили копії старих робочих документів і матеріали конференції Ради Европи по стратегічному розвитку Суспільного.

30 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-