АРМА оприлюднило перелік арештованих активів

АРМА оприлюднило перелік арештованих активів

Укрінформ
Агентство з розшуку та менеджменту активів систематизувало за групами перелік заарештованого майна.

Про це поінформував на прес-конференції в Укрінформі очільник відомства Антон Янчук.

"АРМА склало і систематизувало за певними групами перелік майна, яке арештоване у кримінальних провадженнях за рішеннями слідчих суддів і було передане в наше управління", - сказав він.

Янчук розповів, що онлайн-документ містить список арештованого рухомого і нерухомого майна, цілісних майнових комплексів, автомобілів, грошей та інших арештованих активів, які суди передали в управління агентству.

Він додав, що раніше агентство взяло на себе зобов'язання створити і запустити єдиний реєстр арештованих активів, проте згодом виявилося, що це не просте завдання.

"Процес створення такого реєстру є досить тривалим, а запит суспільства і бізнесу на інформацію про те, що знаходиться в управлінні АРМА, є високим уже сьогодні", - пояснив голова агентства мотиви створення переліку арештованого майна.

Читайте також: АРМА оголошує новий конкурс на управителя Межигір'ям

Перелік активів, зазначив Янчук, має на меті стимулювати підприємців брати участь у конкурсах на управителів арештованим майном, які проводить АРМА, а також купувати арештоване майно. У АРМА сподіваються, що перелік активів спонукатиме правоохоронні органи та власників арештованих у кримінальних провадженнях активів до їх передачі в управління агентству і підвищить прозорість управління арештованими активами.

Перелік активів 19 березня оприлюднили на сайті АРМА у розділі "Управління арештованими активами", він є відкритим для ознайомлення і буде оновлюватися щомісяця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-