Суд відклав розгляд справи про повноваження члена ВККСУ Щотки

Суд відклав розгляд справи про повноваження члена ВККСУ Щотки

Укрінформ
Окружний адміністративний суд Києва відклав на 25 березня розгляд справи щодо визнання відсутності повноважень у члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Станіслава Щотки.

Про це інформує прес-служба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва, аби надати сторонам час для ознайомлення з матеріалами справи, відклав на 25 березня розгляд справи по суті щодо визнання відсутності у Станіслава Щотки повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, позивач Ігор Штульман просить суд визнати відсутність у Щотки з 5 грудня 2018 року повноважень члена ВККСУ, а також зобов’язати його утриматися від їх здійснення, оскільки, на думку позивача, у Щотки скінчився його чотирирічний термін здійснення ним відповідних повноважень.

Окрім цього, позивач просить визнати з цієї дати протиправними його дії як члена ВККСУ щодо здійснення ним повноважень члена Комісії.

За інформацією суду, серед позовних вимог також – визнати протиправною з 5 грудня 2018 року бездіяльність Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова щодо неналежного здійснення повноважень з організації роботи та неналежного здійснення загального керівництва Комісією.

Водночас, як повідомляє прес-служба, 18 березня 2019 року Окружний адмінсуд завершив підготовче провадження у справі щодо визнання відсутності у Козьякова повноважень члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за позовом Штульмана.

“Засідання у справі по суті відбудеться 17 квітня 2019 р.”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Рішення ВККС щодо кандидатів до Антикорупційного суду є обґрунтованими - Козьяков

У прес-службі нагадують, що 15 лютого Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до голови та члена ВККСУ Козьякова.

Позивач просить суд визнати з 24 жовтня 2018 року протиправними дії Козьякова щодо здійснення своїх повноважень, визнати відсутність у нього таких повноважень та утриматись від їх здійснення.

Справа розглядається судом за правилами загального позовного провадження.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-