У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка української художниці

У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка української художниці

Фото
Укрінформ
11 березня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, за сприяння Постійного представництва України при ООН, українська художниця Ольга Кондрацька представила свою виставку сучасного мистецтва під назвою «Річка життя».

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Символічним є проведення цієї виставки в ООН напередодні Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня. Такий захід є важливим для України саме в контексті привернення міжнародної уваги до проблеми водних ресурсів не лише в нашій країні, але у всьому світі», - наголосив на відкритті Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка української художниці

Крім Володимира Єльченка, участь у відкритті виставки взяли заступниця Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, представники Секретаріату ООН та дипломатичного корпусу.  

Читайте також: У Бухаресті пройде Міжнародна конференція щодо стихійних лих

Представляючи свою експозицію, Ольга Кондрацька привернула увагу до проблемт підвищення рівня води в океанах, пересихання річок та озер, браку питної води. За словами художниці, саме ці проблеми надихнули її на створення тематичної колекції. Із допомогою свого мистецтва вона прагне привернути увагу міжнародного співтовариства до глобальної проблеми водних ресурсів.  Експозицію присвячено Всесвітньому дню води, який відзначається 22 березня.

Виставка триватиме з 11 по 22 березня. Вхід за перепустками ООН.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-