Завдяки АРМА арештували 220 об'єктів вартістю понад 500 мільйонів

Завдяки АРМА арештували 220 об'єктів вартістю понад 500 мільйонів

Укрінформ
Завдяки роботі АРМА у 2018 році було накладено арешт на понад 220 об'єктів нерухомості загальною вартістю понад 500 млн грн.

Про це сказав голова Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів /АРМА/ Антон Янчук на прес-конференції в Укрінформі.

“В результаті опрацювання інформацій про активи, які були виявлені АРМА за зверненнями правоохоронних органів, було накладено арешт на понад 220 об'єктів нерухомості загальною вартістю понад 500 млн грн. Це непоганий результат”, - сказав він.

Янчук висловив надію, що у наступному році ця динаміка покращуватиметься в напрямку того, щоб більша частина виявленого АРМА майна була арештована в межах кримінальних впроваджень за зверненнями правоохоронних органів.

За його словами, інструментами виявлення та розшуку є, зокрема, 19 баз даних державних реєстрів, та комунікацій з аналогічними організаціями по всьому світу.

Читайте також: АРМА за рік знайшла 21 мільярд у статутних капіталах

Янчук повідомив, що торік АРМА було направлено 81 звернення стосовно виявлення та розшуку активів за запитом правоохоронних органів України до Німеччини, Великої Британії, Кіпру, Швейцарії, Ліхтенштейну, Чехії, Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі, Італії, Франції, Австрії, ОАЕ, Латвії, Канади, Нідерландів, Мальти, Португалії, Чорногорії, Ліберії, Іспанії, США, Панами, Естонії, Молдови, Сейшел, Греції. Всі запити знайшли свої адресатів і знаходяться у роботі.

Також показовим є те, що до АРМА надійшли запити від іноземних аналогів АРМА, зокрема, з Великої Британії, Латвії, Польщі, Португалії, Британських Віргінських островів, Німеччини, Італії, Франції, Ізраїлю, Литви, Молдови, Данії та Бельгії. Це свідчить про міжнародне визнання АРМА.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-