Українське радіо просить Наглядову раду пояснити рішення про звільнення Аласанії

Українське радіо просить Наглядову раду пояснити рішення про звільнення Аласанії

Укрінформ
Колектив “Українського радіо” просить наглядову раду Національної громадської телерадіокомпанії України пояснити ситуацію із достроковим розірванням контракту з головою правління НСТУ Зурабом Аласанією.

Про це йдеться у заяві команди Українського радіо.

У документі висловлюється стурбованість тим, що розірвання контракту з головою правління НСТУ відбулося у передвиборчий період, а також, що голосування з цього питання відбувалося у закритому режимі.

Колектив “Українського радіо” “вимагає від наглядової ради зустрітися з представниками радіо та пояснити ситуацію” щодо розірвання контракту з Аласанією.

Як повідомлялося, у четвер, 31 січня, наглядова рада Національної громадської телерадіокомпанії України достроково розірвала контракт з головою правління НСТУ.

Аласанія керував Національною телекомпанією з 2014 до листопада 2016 року. А в 2017 році наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії за результатами відкритого конкурсу обрала його головою правління Суспільного мовлення. Аласанія мав працювати на посаді чотири роки.

Читайте також: Медійні громадські організації закликають НСТУ переглянути рішення про звільнення Аласанії

Аласанія заявив, що допускає оскарження в суді рішення Наглядової ради Національної громадської телерадіокомпанії України щодо його звільнення з посади голови правління НСТУ.

1 лютого медійні громадські організації, закликали наглядову раду ПАТ «НСТУ» переглянути рішення про звільнення Аласанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-