Медійні громадські організації закликають НСТУ переглянути рішення про звільнення Аласанії

Медійні громадські організації закликають НСТУ переглянути рішення про звільнення Аласанії

Укрінформ
Медійні громадські організації вважають звільнення голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії неприпустим перед виборами і закликають наглядову раду ПАТ «НСТУ» переглянути це рішення.

Про це йдеться у заяві медійних організацій, розміщеній на сайті Інституту громадських організацій.

"Ми, медійні громадські організації, занепокоєні ситуацією, яка склалася довкола дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією. Ми очікуємо на публікацію протоколу засідання наглядової ради для ґрунтовного аналізу підстав такого рішення та перевірки дотримання юридичних процедур", - йдеться у заяві.

Зазначається, що дестабілізація суспільного мовника в передвиборчий період "несе пряму загрозу для демократичних процесів в Україні та грає на руку зовнішньому ворогу".

"Закликаємо членів наглядової ради НСТУ та виправити помилки заради національних інтересів України та всього суспільства", - наголошується у заяві.

Заяву підписали ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Інститут масової інформації», Фундація «Суспільність», ГО «Детектор медіа» та ГО «Центр демократії та верховенства права».

Як повідомлялося, у четвер, 31 січня, наглядова рада Національної громадської телерадіокомпанії України достроково розірвала контракт з головою правління НСТУ Зурабом Аласанією. Він заявив, що не знає, з яких причин його звільнили з посади голови Громадського телебачення.

Читайте також: ЗМІ оприлюднили звернення профспілки НСТУ щодо порушень під час керівництва Аласанії

Згодом Аласанія заявив, що допускає оскарження в суді рішення Наглядової ради Національної громадської телерадіокомпанії України щодо його звільнення з посади голови правління НСТУ.

Аласанія керував Національною телекомпанією з 2014 до листопада 2016 року. А в 2017 році спостережна рада Національної громадської телерадіокомпанії за результатами відкритого конкурсу обрав його головою правління Громадського мовлення. Аласанія повинен був працювати на посаді чотири роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-