Уряд до кінця року продовжив програму стажувань молоді у владі

Уряд до кінця року продовжив програму стажувань молоді у владі

Укрінформ
Кабмін ухвалив рішення про продовження пілотного проекту “Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади” до 31 грудня 2019 року, що має сприяти залученню молоді до роботи на державній службі.

"30 січня за ініціативи першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, уряд ухвалив рішення про продовження пілотного проекту “Національна програма стажувань в центральних органах виконавчої влади” до 31 грудня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

У рамках Національної програми, уряд запросить на стажування в Міністерствах (крім Міністерства внутрішніх справ та Міноборони), Секретаріаті Кабінету міністрів України та Національному агентстві з питань державної служби студентів 3-4 курсів, студентів-магістрів та випускників.

"Національна програма стажувань - це “єдине вікно” залучення молоді до роботи на державній службі. У правилах стажування ми закладаємо принцип рівності – кожен, хто відповідає критеріям, зможе подати заявку онлайн, скласти тест і пройти стажування в Міністерстві”, - сказав Кубів.

Він пояснив, що централізований набір стажерів дозволить створити передбачувані правила гри, як результат - випускники зможуть планувати старт своєї кар’єри з урахуванням можливості стажування в уряді.

Читайте також: Державна служба зайнятості: зміни та новації в наданні послуг на ринку праці

Як відомо, у червні-вересні 2018 року учасники першого набору Національної програми стажувань пройшли стажування в шести Міністерствах, Секретаріаті Кабінету міністрів, Офісі віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

У Мінекономрозвитку зазначають, що у 2019 році очікується два набори стажерів (весняний та літній), а тривалість стажування складатиме 3 місяці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-