Міноборони попереджає про шахрайські схеми збору

Міноборони попереджає про шахрайські схеми збору "допомоги" для армії

Укрінформ
У зв’язку зі збільшенням кількості закликів надсилати благодійну допомогу для армії на електронні гаманці в міжнародних системах Міноборони попереджає про можливі шахрайські махінації, адже українським законодавством не передбачена така можливість.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«За інформацією Департаменту фінансів Міністерства оборони України, почастішали випадки звернень громадян до Міноборони України із закликами надсилати благодійну допомогу на електронні гаманці в міжнародних системах. З метою уникнення шахрайства департамент фінансів оборонного відомства зазначає, що Міністерство оборони України не має електронних гаманців у міжнародних платіжних системах, адже можливість використання Міністерством оборони України інших платіжних систем (Webmoney, Bitcoin, PayPal тощо) національним законодавством не передбачена», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні створили танкову бригаду резерву на випадок відкритої ворожої агресії

Для бажаючих надавати благодійну допомогу Збройним Силам України в міністерстві пропонують скористатись банківськими реквізитами, опублікованими на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України в мережі Інтернет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-