Раді пропонують підняти штрафи водіям, які відмовляють ветеранам

Раді пропонують підняти штрафи водіям, які відмовляють ветеранам

Укрінформ
Міністерство у справах ветеранів пропонує підвищити штрафу за відмову водіїв громадського транспорту безкоштовно перевозити ветеранів.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook очільниця міністерства Ірина Фріз.

"Законопроект (поданий до профільного комітету ВР - ред.) стосується підвищення штрафу за відмову водія громадського транспорту в перевезенні пільговиків. З хамством і відвертим порушенням закону в цій сфері ветерани стикаються часто. Ми значно підвищили штраф, тож сподіваюсь, охочих відмовити ветерану в пільзі на проїзд стане менше", - зазначила вона.

Міністр також зауважила, що до профільного Комітету ВР міністерство також подало законопроект щодо законодавчого врегулювання створення Єдиного державного реєстру ветеранів.

Читайте також: Фріз пропонує створити єдине вікно для допомоги ветеранам

"Ідея його (реєстру - ред.) створення обговорюється вже давно. Ми використали принципи, ідеї та напрацювання, які були викладені в "Білій книзі", тож дякую "Юридичній сотні" за якісну роботу. Окрема подяка секретаріату профільного Комітету за юридичну підтримку, пропозиції та відшліфовку проекту закону. Сподіваюсь, законопроект буде прийнято в стислі терміни, що дозволить нам розпочати роботу над унормуванням порядку адміністрування, доступу та використання реєстру", - відзначила Фріз.

Вона зауважила, що реєстр дозволить провести аудит, систематизувати пільги та зробити прозорою і зрозумілою роботу держави з ветеранами, а також стане базою для розробки онлайн-платформи "Е-Ветеран".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-