Мінгареллі розповів про гранти на громадські ініціативи в Україні

Мінгареллі розповів про гранти на громадські ініціативи в Україні

Фото
Укрінформ
Задля побудови діалогу між громадами Європейський Союз започатковує проект з підтримки та адвокації ініціатив громадянського суспільства, які націлені на посилення зв'язків між громадами та сприяння досягеннню взаємопорозуміння з різних питань.

Про це на презентації проекту підтримки ініціатив громад з розбудови миру сказав посол ЄС в Україні Хюґ Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Головна наша ціль — розбудувати потенціал громадських організацій для того, щоб мати можливість побудови і розбудови довіри, підтримка всіх учасників і сприяння побудові діалогу зі складних питань”, - сказав Мінгареллі.

Проект реалізовуватиметься за підтримки International Alert та Thomson Media та надаватиме підтримку організаціям громадянського суспільства та місцевим органам влади щодо розвитку методологічних навичок (аналіз, діалог, адвокація) та технічних компетенцій для ефективного розв'язання конкретних питань. В рамках проекту організації громадянського суспільства співпрацюватимуть з місцевими, обласними та національними органами влади і представниками ЗМІ для спільного визначення проблем та напрацювання їх рішень.

Читайте також: Наступні тристоронні "газові" переговори можливі у січні - Мінгареллі

Запуск проекту ЄС "Підтримка соціальної згуртованості в Україні: ініціативи громади з розбудови миру та адвокасі" в Києві / Фото: Овсяннікова Юлія, Укрінформ

Проект передбачає надання організаціям громадянського суспільства малих грантів на реалізацію ініціатив, що сприяють згуртованості громад на місцевому рівні. Цільові регіони проекту: Донецька та Луганська області (території, що контролюються урядом), Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська, Одеська, Львівська та Закарпатська області та м. Київ. Проект триватиме до квітня 2020 року

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-