Фріз розповіла, як працюватиме додаток E-veteran

Фріз розповіла, як працюватиме додаток E-veteran

Укрінформ
За допомогою спеціального додатку E-veteran ветерани отримають інформацію про пільги та усі послуги, які надає держава.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу розповіла міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

"E-veteran - це платформа, яка надає можливість кожному ветерану через ідентифікацію увійти у власний кабінет онлайн, де можна отримати не лише інформацію про пільги, які він отримає від держави, а й перелік послуг, які держава готова надати. Окрім цього, це буде достатньо мобільний формат, який можна буде оснащати додатковими модулями з розширенням, відповідно, нашої діяльності і наших можливостей", - зазначила міністр.

Фріз зазначила, що платформа має спростити комунікації конкретного ветерана і міністерства.

Водночас вона зауважила, що платформа не зможе запрацювати без створення єдиного державного реєстру ветеранів.

Крім того, під час засідання в Комітеті ВР України справах ветеранів та осіб з інвалідністю глава Мінветеранів розповіла про плани її відомства щодо організації роботи call-центра.

Читайте також: Фріз пропонує створити єдине вікно для допомоги ветеранам

"Це також буде окремий великий проект, в ідеалі такий центр має працювати не "з дев'ятої до шостої", як, наприклад, зараз діє гаряча лінія. Цей call-центр має надавати допомогу в форматі 24/7, тому що ніхто з нас не знає, коли ветеран потребуватиме допомоги - в тому числі як психологічної, так і консультативної, юридичної чи іншої допомоги", - заявила міністр.

Як повідомлялося, у лютому 2018 року Верховна Рада рекомендувала уряду створити Міністерство у справах ветеранів. 22 листопада парламент підтримав кандидатуру Ірини Фріз на посаду міністра у справах ветеранів.

Кабінет міністрів України на засіданні 28 листопада створив відповідне міністерство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-