Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак — мати

Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак — мати

Укрінформ
Український політв’язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри.

Також він поскаржився на сильний біль у нирках та серці. Попри такий стан здоров’я політв’язня повернули з лікарні Челябінська до в’язниці у Верхьноуральську.

Про це в коментарі Громадському повідомила мати українця Тамара Клих, яка розмовляла з ним телефоном 9 січня.

«Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в’язниці. Жодного діагнозу не поставили», — сказала Тамара Клих.

Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами — вони покрилися плямами, а на п'ятці є тріщини. Політв’язень підозрює, що в нього рак шкіри.

Читайте також: Клиха тримали у лікарні близько тижня, діагноз досі невідомий

Листи Клих також не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць. Для того, аби поговорити, мати замовляє у в’язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин.

26 травня 2016 року суд Чечні засудив Миколу Карпюка до 22,5 років ув'язнення, Клиха до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас, стороною обвинувачення не було надано жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні у цей період.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-