З 1 січня 82% співробітників Міноборони стануть цивільними - Полторак

З 1 січня 82% співробітників Міноборони стануть цивільними - Полторак

Фото
Укрінформ
Унаслідок реформування Міноборони у 2019 році 82% працівників Міністерства оборони стануть державними службовцями або службовцями.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час урочистого ритуалу звільнення з військової служби генералів та офіцерів апарату Міноборони та Генштабу ЗСУ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“82% працівників Міністерства оборони будуть державними службовцями або службовцями, і тільки 18% - це будуть офіцери військовослужбовці, які на ротаційній основі будуть у відрядженні зі Збройних сил у Міністерстві оборони, де будуть виконувати відповідні функції. Ця ротація буде постійно проводитись для того, щоб ефективно підвищувати рівень взаємодії між військовими органами управління і Міністерством оборони”, - заявив Полторак.

Урочистий ритуал звільнення з військової служби генералів та офіцерів апарату Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ в Києві / Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Читайте також: Полторак пояснив, чому Україна планує провести кораблі через Керченську протоку

Міністр також наголосив, що 2018-й був роком, коли продовжилась реформа Міноборони та ЗСУ, реформа органів військового управління, кадрового забезпечення і підготовки особового складу, логістичного забезпечення, забезпечення новою системою харчування тощо. За словами Полторака, з 1 січня 2019 міністерство почне працювати “з новою філософією, з новою структурою, з новими функціями та завданнями, з новими повноваженнями і відповідальністю за прийняття рішень”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-