Воєнний стан потребує особливого ставлення до інформації – Золотухін

Воєнний стан потребує особливого ставлення до інформації – Золотухін

Ексклюзив
Укрінформ
Впровадження воєнного стану, який є одним з видів кризової ситуації, потребує особливого ставлення до інформаційної роботи і донесення інформації до широкого загалу.

Особливо це важливо на тлі потужної дезінформації, яка фінансується та поширюється в Україні країною-агресором, заявив у коментарі Укрінформу заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

«Для нас зараз є пріоритетним підсилення офіційного сигналу держави у зв’язку з тим, що суттєво збільшилось фінансування в розповсюдження дезінформації в Україні, починаючи з фейкових смс-повідомлень в прикордонних областях, закінчуючи масованими вкидами в ботнети, які розповсюджують в Фейсбуці різні скріншоти. Нашим завданням є забезпечення кризової комунікації, оскільки, на нашу думку, воєнний стан – це один з видів кризових ситуацій, який потребує особливого відношення до донесення інформації. Триває нормальна інформаційна робота, але більш потужна, масивніша, якісніша і концентрованіша», - заявив Золотухін.

Читайте також: Золотухін розповів про плани Мінінформу на 2019 рік

Відповідаючи на питання щодо інформаційної роботи з регіонами, заступник міністра наголосив: «В контексті реформи децентралізації ми не можемо давати вказівки районним радам чи держадміністраціям. Ми можемо надавати їм рекомендаційну підтримку, формувати певні контент-матеріали, друкувати, розповсюджувати їх. Це стосується, наприклад, військоматів тощо, і це те, на чому ми зараз концентруємося. На мою думку, тут має бути системний підхід, щоб напрацювати механізм такої роботи».

Золотухін зазначив, що наразі потрібно підсилювати допомогу оборонному і силовим відомствам, які випускають багато інформаційного контенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-