В УПЦ КП сподіваються на якнайшвидше проведення Об'єднавчого собору

В УПЦ КП сподіваються на якнайшвидше проведення Об'єднавчого собору

Укрінформ
В Українській православній церкві Київського патріархату очікують на офіційне отримання детальної інформації про прийняті синодальні рішення, в тому числі щодо підготовленого Статуту Церкви.

Про це йдеться в офіційному коментарі УПЦ КП щодо рішення Священного Синоду Вселенського Патріархату.

«У Київському патріархаті, відповідно до раніше досягнутих домовленостей, очікують на офіційне отримання детальної інформації про прийняті синодальні рішення, в тому числі щодо підготовленого Статуту Церкви”, - повідомив він.

Читайте також: Текст статуту для Української церкви базований на Томосі - архієпископ Даниїл

Речник зазначив, що Київський патріархат висловлює сподівання, що спільними зусиллями всіх залучених до процесу сторін невдовзі буде успішно завершено підготовчу роботу, Собор збереться і ухвалить необхідні рішення щодо об’єднання, обрання Предстоятеля Церкви та затвердження Статуту. Після чого, відповідно до раніше оголошених Вселенським патріархатом рішень, Томос про автокефалію буде вручений Предстоятелю Церкви.

Як повідомлялося, Синод Вселенського патріархату на триденному засіданні ухвалив проект конституційного статуту Української церкви. Водночас дата проведення Об'єднавчого собору не називалася.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-