Суд долучив вже 185 томів доказів у справі Мартиненка

Суд долучив вже 185 томів доказів у справі Мартиненка

Укрінформ
Шевченківський райсуд Києва у понеділок долучив 95 томів доказів у справі колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, а загалом долучено вже 185 томів.

Про це повідомив у коментарі Укрінформу прокурор САП Роман Симків.

"Сьогодні ми долучили ще 95 томів кримінального провадження. Разом уже долучено 185 томів із 207 наявних у справі", - сказав він.

За словами Симківа, під час судового засідання у понеділок сторона державного обвинувачення надала суду оригінали документів, отриманих через міжнародно-правову допомогу з Казахстану щодо купівлі урану компанією "Steuermann" у казахстанського "Степногірського гірничо-хімічного комбінату", а також банківські документи казахстанської компанії.

Крім того, прокурори надали суду результати здійсненого Мінпаливенерго аудиту держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", який підтверджує порушення законодавства під час купівлі комбінатом урану в "Steuermann".

Після долучення всіх письмових доказів суд перейде до їх дослідження.

Наступне судове засідання призначене на 9 годину 26 листопада.

Читайте також: У НАБУ заявили, що вручили Мартиненку повістку на допит

Як повідомлялося, Шевченківський райсуд Києва 22 жовтня розпочав розгляд справи щодо екс-депутата Мартиненка. Окрім нього, у справі проходять ще п’ятеро обвинувачених: Володимир Богданець, Олександр Сорокін, Сергій Перелома, Руслан Журило та Валерій Васильков, які є посадовцями "Нафтогазу України", "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", "СхідГЗК" та "Ядерного палива".

За даними САП, Мартиненку та Василькову інкримінується заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" при укладенні та виконанні контрактів на постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії Skoda JS та укладенні й виконанні контракту між Skoda JS і компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму 6 млн 400 тис. 777.

Крім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" у розмірі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-