Папа Римський відвідає Україну, коли його присутність сприятиме єдності — нунцій

Папа Римський відвідає Україну, коли його присутність сприятиме єдності — нунцій

Фото
Укрінформ
Папа Римський Франциск відвідає Україну, коли його присутність буде корисною і коли самі українці скажуть, що настав добрий час для його приїзду.

Так сказав апостольний нунцій в Україні архієписком Клаудіо Гуджеротті на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання, коли Папа відвідає Україну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Клаудіо Гуджеротті
Клаудіо Гуджеротті

"Я завжди повторюю, що Папа навіть би уже завтра приїхав. Він слідкує за вами з серцем, читає, оглядає фотографії. Папа завжди говорить: "Я приїду в Україну тоді, коли буде корисно, щоб я там був, щоб для когось це не стало причиною стурбованості, тому що в Україні вже і так мають багато турбот і без мене, адже релігія повинна бути інструментом єдності та спілкування. І коли я відчую, що моя присутність там буде сприяти єдності і такому взаємному братерському спілкуванню, тоді я поїду. Але передусім, коли самі українці мені скажуть, що вже надійшов цей момент добрий для нас, приїжджайте", — сказав Гуджеротті у відповідь на запитання.

Читайте також: Євстратій Зоря: Заборона Польської церкви молитися з УПЦ КП та УАПЦ - це казуїстика
Пітер Тарксон
Пітер Тарксон

Водночас префект ватиканського Дикастерію інтегрального розвитку людини кардинал Пітер Тарксон зауважив: "Те, що я можу зробити зі свого боку, це передати Святійшому отцеві, що ви про нього питаєте, що ви маєте бажання його зустріти тут".

Фото: Юлія Гайдіна, Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-