У Стамбулі відкрилася виставка архівних документів часів УНР

У Стамбулі відкрилася виставка архівних документів часів УНР

Фото
774
Ukrinform
У Стамбулі урочисто відкрилася виставка архівних документів, присвячена 100-річчю дипломатичної присутності України у Турецькій Республіці.

У церемонії взяв участь Президент України Петро Порошенко, який перебуває у Туреччині з дводенним офіційним візитом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Представлені документи свідчать про те, що сто років тому тут діяло офіційне дипломатичне представництво Української Народної Республіки. Тут є унікальні екземпляри, знайдені в архівах. Більшість документів представлені вперше», - розповіли Укрінформу на кафедрі української мови та літератури Стамбульського університету.

Після урочистої церемонії перерізання стрічки на відкритті виставки Президент Петро Порошенко ознайомився із представленими на ній документами та мав коротку зустріч зі студентами кафедри української мови та літератури.

«Дуже радий зустріти всіх вас тут. Дякую, що вивчаєте українську мову та літературу. Слава Україні!» - сказав Президент.

Він зазначив, що кількість студентів, які вивчають українську мову, постійно зростає. «Це означає, що студенти бачать перспективу у вивченні української мови і твердо впевнені і інвестують у знання, в розвиток відносин між нашими народами і між нашими країнами», - сказав глава держави.

Читайте також: Невідомі фото Української Галицької Армії виклали онлайн

Порошенко також подякував викладачам «за непросту, але надзвичайно важливу і благородну роботу» та кожному студенту «за потяг до знань і наполегливість в їх здобутті».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-