Стали відомі дати іспитів до Верховного та Антикорупційного судів

Стали відомі дати іспитів до Верховного та Антикорупційного судів

Укрінформ
Кандидати до Верховного суду (ВС) та Вищого антикорупційного суду (ВАКС) і його Апеляційної палати складатимуть конкурсні іспити 12 та 14 листопада 2018 року.

Про це інформує прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Згідно з графіком конкурсу дворівневий іспит для кандидатів до ВС та ВАКС призначено на 12 та 14 листопада», - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, 12 листопада протягом 2,5 годин всі кандидати складатимуть анонімне письмове тестування, а 14 листопада протягом 5,5 годин писатимуть практичне завдання - проект судового рішення відповідного суду, інформують у прес-службі. 

Другою частиною кваліфікаційного оцінювання після іспиту стануть співбесіди для успішних кандидатів. 

Читайте також: Кваліфікаційна комісія рекомендує призначити 77 суддів

Планується, що з кандидатами, які успішно складуть іспит до ВАКС, співбесіди за участі Громадської ради міжнародних експертів будуть проведені вже у грудні 2018 року - січні 2019 року (включно), а з кандидатами до Верховного суду співбесіди проведуть у IV кварталі 2018 року - І кварталі 2019 року.

«Зараз на порядку денному країни - створення нових судів на підставі публічних конкурсів. Наразі всі зусилля спрямовані на оптимізацію часу для проведення одночасно кількох конкурсів. Комісія вже має досвід проведення масштабних процедур за участі великої кількості людей, тому маючи відпрацьований технологічний алгоритм можемо запропонувати оптимальну швидкість при вдосконаленій методології. А це, безумовно, дуже важливо, оскільки є великі очікування щодо появи нового антикорупційного суду та розвантаження роботи суддів нового Верховного суду», - прокоментував строки проведення іспитів голова ВККСУ Сергій Козьяков.

У прес-службі нагадують, що станом на 24 вересня 2018 року Комісія отримала 1001 заяву з пакетами документів, з них 659 - для участі у другому конкурсі до Верховного суду та 342 - до Вищого антикорупційного суду

Зараз триває процедура допуску цих кандидатів до конкурсних процедур. 

Як повідомлялося, 2 серпня 2018 року ВККСУ оголосила конкурси на 78 посад суддів Верховного суду та 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Подання документів на участь у конкурсах від суддів, адвокатів та науковців з відповідним стажем тривало з 8 серпня до 14 вересня 2018 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-