Міжнародні експерти вже працюють над кібербезпекою перед виборами — Порошенко

Міжнародні експерти вже працюють над кібербезпекою перед виборами — Порошенко

Укрінформ
Петро Порошенко заявив, що міжнародні експерти з Євросоюзу і США уже працюють спільно з українськими у питаннях  захисту від зовнішнього втручання у виборчі процеси.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю телеканалу “ZIK”.

“Хочу наголосити, що я звернувся з відповідними пропозиціями до наших партнерів як з Європейського Союзу - до Німеччини, до Франції, де попросив передати досвід, у тому числі законодавчий, щодо недопущення втручання у виборчі процеси, так і до наших партнерів зі США. Не приховуватиму, вони вже надіслали експертів, які працюють з нашими фахівцями в галузі кібербезпеки, у галузі забезпечення захисту від зовнішнього втручання, і ця робота буде продовжена”, - сказав Порошенко.

Він запевнив, що Україна докладатиме зусилля, аби не допустити російського втручання у майбутні вибори в Україні, бо, за його словами, цей фактор зараз є “надзвичайно небезпечним”.

Читайте також: Порошенко незадоволений антикорупціонерами, бо ніхто ще не “сів”

Крім того, Порошенко пообіцяв, що як Президент України, як гарант Конституції та Верховний головнокомандувач зробить усе можливе, щоб волевиявлення громадян було вільним і вибори повністю відповідали демократичним стандартам.

У цьому контексті він нагадав, що найближчим часом на Нацраду реформ буде винесено проект закону щодо посилення покарання за порушення виборчого законодавства під час виборчих процесів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-