НАЗК заявляє, що до них незаконно пробралися російські журналісти

НАЗК заявляє, що до них незаконно пробралися російські журналісти

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції заявляє, що представники російського видання "Наша версия" вчинили провокацію в будівлі Нацагентства, без дозволу проникнувши у приміщення.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Сьогодні представники російського видання "Наша версия" вчинили провокацію в будівлі Національного агентства. Особи, які назвалися журналістами видання "Наша версия", близько 10 години ранку передали прес-службі НАЗК інформаційний запит, який було зареєстровано у визначеному законом порядку. Також журналістам було надано роз’яснення про порядок отримання інтерв’ю та коментарів членів НАЗК. Ігноруючи цю інформацію, представники видання без дозволу охорони пройшли до приміщення Агентства, після чого були виведені охороною без застосування спеціальних засобів та фізичного впливу", - розповіли в НАЗК.

В Агентстві наголосили, що НАЗК завжди відкрите до спілкування з представниками ЗМІ, але у встановлений законами спосіб і порядок.

"Детектор медіа" заявляє, що журналістка та оператор російського видання "Наша версия" пройшли в приміщення НАЗК, скориставшись на вході запитом журналістки "Детектора медіа", надісланим у відомство напередодні.

Читайте також: Супрун звинувачує НАЗК у вибірковому підході щодо закладів МОЗ

"Знімальна група "Нашей версии" приїхала в НАЗК й почала сперечатися з охороною, вимагаючи пропустити їх всередину. За попередньою версією, на питання, чи домовлялися вони про зустріч із прес-службою, журналісти "Нашей версти" відповіли ствердно. Водночас в охорони був лише один документ про перепустку для журналіста – від видання "Детектор медіа". І за цією перепусткою пропустили представників "Нашей версии", - зазначають українські журналісти.

Як пише видання, помилка стала зрозумілою через кілька хвилин, коли в НАЗК у домовлений з прес-службою час приїхала журналістка "Детектора медіа" Тетяна Гордієнко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-