Як рахуватимуть стаж підприємцям - Кабмін змінив правила

Як рахуватимуть стаж підприємцям - Кабмін змінив правила

Укрінформ
Кабінет міністрів врегулював питання щодо обчислення трудового стажу фізичних осіб - підприємців для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"3 жовтня прийнято постанову Кабінету міністрів України "Про внесення зміни до пункту 4 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній", якою урегульовано питання обчислення трудового стажу фізичних осіб - підприємців", - ідеться у повідомленні.

Відповідно до зазначеної постанови, фізичним особам - підприємцям зараховуватимуть до стажу періоди ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, у тому числі із застосуванням фіксованого податку, з 1 січня 1998 року по 31 грудня 2003 року - на підставі довідки про реєстрацію особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Читайте також: Рева запевняє, що пенсійний вік в Україні 10 років не підніматимуть

А з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 року за бажанням особи - за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) незалежно від суми сплачених коштів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-