Держбюджет-2019 орієнтований на підтримку трансформації системи охорони здоров'я - Супрун

Держбюджет-2019 орієнтований на підтримку трансформації системи охорони здоров'я - Супрун

Укрінформ
Проект державного бюджету на 2019 рік орієнтований на підтримку трансформації системи охорони здоров'я.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook в.о.міністра охорони здоров`я України Уляна Супрун.

"Здоров’я громадян - пріоритет для команди на чолі з Volodymyr Groysman. Тому трансформація системи охорони здоров’я буде продовжуватись і набирати обертів.

На сьогодні вже закладені законодавчі основи для якісних змін найближчим часом. Бюджет на наступний рік орієнтований на їх підтримку та ефективне втілення. Зведений бюджет на охорону здоров’я 2019 складає 92,3 мільярдів гривень - це на 9,5 мільярдів гривень більше, ніж у 2018 році", - наголосила Супрун.

За її словами, завдяки цьому маємо міцне підгрутня для виконання важливих завдань, серед яких продовження трансформації на рівні первинної ланки медичної допомоги, вровадження безкоштовної діагностики, початок трансформації на рівні спеціалізованої медичної допомоги.

Читайте також: Супрун дала поради, як "прокачати" мозок

"Весь цей час ми працювали над принциповими змінами в системі, які дозволять їй крок за кроком перейти до сучасної пацієнтоорієнтованої моделі охорони здоров'я. І можу запевнити - це лише початок! В 2019 році рухаємось далі за планом", - зазначила урядовець.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів заклав у проект закону про Державний бюджет України на 2019 рік 92,3млрд грн на систему охорони здоров'я, з яких на первинну ланку передбачено 15 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-