У МінТОТ розповіли, як українці з окупованих територій вітають з Днем Незалежності

У МінТОТ розповіли, як українці з окупованих територій вітають з Днем Незалежності

Укрінформ
У рамках вітальної кампанії "Посада: простий українець" МінТОТ та ВПО отримало низку вітань до Дня Незалежності від українців з окупованих територій.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповів глава міністерства Вадим Черниш.

"Унаслідок цієї кампанії ми отримали дуже сміливі привітання з окупованих територій. Уявіть собі - на окупованій території людина розміщує своє фото, і, перебуваючи в окупації, вітає Україну з Днем Незалежності і сподівається на оптимістичні результати в нашій державі в найближчому, людина не боїться показати своє обличчя", - зазначив міністр.

Водночас Черниш зауважив, що в публічному розміщенні фото для українців, які перебувають в окупації, існують певні ризики.

"За день - десятки тисяч переглядів, привітань. Але не кожен може поставити своє фото, щоб публічно відповісти... Є люди, які так і пишуть нам: на жаль, не можемо відкрито опублікувати, але ми підтримуємо і сподіваємось, що це скоро буде можливо", - додав глава МінТОТ.

Як повідомляв Укрінформ, МінТОТ ініціювало до Дня Незалежності інформаційну кампанію "Посада: простий українець".

Читайте також: Дипломати США до Дня Незалежності заспівали українських народних пісень

Головна мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати одне одного з Днем Незалежності України за допомогою спеціально створеного сайту-конструктора, а також посилити конструктивний діалог між українцями.

В рамках кампанії частину привітань буде також розміщено на біл-бордах, потягах "Інтерсіті", міжміських електричках в усіх областях України, а також у київському та харківському метрополітенах.

У МінТОТ закликають долучатися до створення власного привітання з Днем Незалежності. Для цього необхідно:

Зайти на сайт https://ua27.mtot.gov.ua

Завантажити власне фото, або авторизуватись через свій акаунт у соцмережі.

Написати привітання і поширити створену листівку в соцмережах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-