Понад 40 переможців конкурсу в центральний апарат ДБР склали присягу

Понад 40 переможців конкурсу в центральний апарат ДБР склали присягу

Фото
Укрінформ
На посади у центральний апарат Державного бюро розслідування призначено перших 42 переможців конкурсу. 

Про це інформує прес-служба відомства.

"42 переможців конкурсу призначено на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань. Серед них – головні та провідні спеціалісти управлінь та відділів Бюро: правового забезпечення, міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій, режимно-секретної роботи та захисту інформації, внутрішнього аудиту, кадрової роботи та державної служби тощо", - йдеться у повідомленні.

Перші переможці конкурсу у четвер склали присягу державного службовця.

«Я не обіцяю, що буде легко. Та гадаю, кожен із вас прийшов сюди, щоб побудувати новий правоохоронний орган, яким ви будете пишатися, яким будуть пишатися ваші сім’ї, ваша країна. У підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини. Це люди, які мають можливість уникати покарання, але ДБР повинно зламати ці стереотипи. Наша місія – притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси», – цитує прес-служба директора Бюро Романа Трубу.

Загалом визначено 180 переможців конкурсу на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань: 54 державних службовців та 126 слідчих.

При цьому стосовно переможців на посади слідчих вже розпочалися спеціальні перевірки органами державної влади.

Читайте також: Держбюро розслідувань зареєструвало управління в семи містах

Також тривають конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь ДБР.

Як повідомлялося, Труба раніше заявляв, що робота ДБР може стартувати вже у вересні цього року.

Державне бюро розслідувань - це правоохоронний орган, який розслідуватиме злочини, скоєні правоохоронцями, суддями та високопосадовцями, за винятком справ, підслідних Національному антикорупційному бюро. ДБР остаточно перебере на себе функцію досудового слідства від прокуратури.

Понад 40 переможців конкурсу в центральний апарат ДБР склали присягу

Фото: ДБР

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-