Ситник: Справа Приватбанку - найвищої складності

Ситник: Справа Приватбанку - найвищої складності

Укрінформ
Директор НАБУ Артем Ситник назвав справу Приватбанку справою найвищої складності.

Про це він заявив на прес-конференції в Укрінформі.

«Що стосується справи Приватбанку... Якщо умовно поділити справи на категорії складності, то це справа найвищої складності», - сказав Ситник.

За його словами, у рамках розслідування цієї справи «збираються матеріали, призначаються експертизи, окремим напрямком є міжнародна робота».

«Тому говорити, що там ніхто нічого не робить, це просто не знати, що в цій справі відбувається», - наголосив директор НАБУ.

Також «окремою проблемою», як підкреслив Ситник, є невирішене питання щодо аудиту Приватбанку, який проводився незалежною міжнародною компанією.

«Окремою проблемою є те, що після націоналізації проводився аудит незалежної міжнародної кампанії. Аудитори мали доступ до всієї інформації, в тому числі до кіпрського філіалу. І цей аудит має величезне значення для справи. Поки що цього аудиту в нас немає. Можливо, це пов'язано з тим, що на певному етапі антикорупційною прокуратурою було зареєстровано провадження щодо нібито незаконності цього аудиту, і надалі Одеський суд заборонив публікувати результати цього аудиту», - додав він.

Ситник повідомив, що «ця ситуація зараз вирівнялася, САП справу закрила». 

«І я сподіваюся, що якраз цей аудит, а в мене є така інформація, що і сам аудит, і додатки, вже готові, якщо він буде переданий в НАБУ, це суттєво пришвидшить це розслідування, хоча воно реально є надскладним», - уточнив Ситник.

Читайте також: У Ситника перевіряють свіжу інформацію щодо справи Манафорта

Як повідомлялося, ПриватБанк у грудні 2016 року перейшов у державну власність.

Згодом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генпрокуратура, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розслідують кілька справ, пов'язаних з ПриватБанком.

Зі свого боку екс-співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський подав до суду ряд позовів, направлених проти Кабміну, НБУ та ПриватБанку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-