У Ситника перевіряють свіжу інформацію щодо справи Манафорта

У Ситника перевіряють свіжу інформацію щодо справи Манафорта

Укрінформ
Національне антикорупційне бюро України аналізує нову інформацію, пов'язану зі справою стосовно глави президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, який отримав кошти від українських політиків.

Про це сказав директор НАБУ Артем Ситник під час брифінгу в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

«Матеріали, які журналісти назвали амбарною книгою, на жаль, з'явились у НАБУ після того, як народні депутати і колишні представники СБУ презентували їх публічно. У цих матеріалах фігурувало прізвище Манафорта. Надалі було багато запитів від засобів масової інформації, був дозвіл детектива, який розслідував на той час цю справу, і НАБУ дало підтвердження тій інформації, що це прізвище фігурує. Хоча ми тоді отримали ці матеріали і, звичайно ж, пріоритетом для нас були чинні чиновники, які підслідні Антикорупційному бюро. В основному там фігурували прізвища екс-чиновників. Манафорт - це не суб'єкт, який підслідний НАБУ і дії, які йому інкримінуються, наскільки я знаю зі ЗМІ, пов'язані з ухиленням від сплати податків, відмиванням коштів, тобто він не був державним чиновником. Але та інформація, яка була зараз оприлюднена, ми про неї раніше не знали. Це свіжа інформація і ми її аналізуємо», - пояснив Ситник.

Читайте також: Манафорт отримав $31 мільйон від Януковича і К° у 2012 році - ЗМІ

Як повідомлялося, колишній радник Віктора Януковича, а згодом глава президентської кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт отримав у 2012 році $31 мільйон від українських політиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-