Денісова відвідала у колонії росіянина на прохання Москалькової

Денісова відвідала у колонії росіянина на прохання Москалькової

Фото
969
Укрінформ
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відвідала у Бучанській виправній колонії №85 на Київщині громадянина Росії Олексія Седікова, який є заявленим у списку на відвідання в Україні російського омбудсмена Тетяни Москалькової.

Про це повідомила сама Денісова на своїй сторінці у Facebook.

"В цій колонії відбуває покарання за тероризм громадянин Росії Олексій Седіков, який заявлений у списку на відвідання омбудсменом РФ Тетяною Москальковою. Але оскільки домовленості президентів України та Росії про безперешкодне відвідання в’язнів призупинені, то на прохання Т.Москалькової я особисто відвідала О.Седікова", - написала вона.

Денісова відвідала у колонії росіянина на прохання Москалькової / Фото: facebook.com/denisovaombudsma

Денісова заявила, що самопочуття та умови утримання Седікова задовільні, але "за словами лікаря колонії, Олексію потрібна термінова операція".

Також омбудсмен повідомила, що під час моніторингового візиту в колонії до неї звернувся один із засуджених, який заявив, що його засудили незаконно.

Читайте також: Обмін в'язнями: Денісова направила офіційного листа омбудсмену РФ

"З часу останнього моніторингового візиту, який ми проводили у квітні, майже нічого не змінилось. Ліжка в камерах так і стоять впритул один до одного, камери переповнені, особистий простір ув’язнених порушений. В одному з корпусів протікає дах. Ремонт, який мали зробити після останнього моніторингу, досі триває", - повідомила вона.

"Буду порушувати всі ці питання, знову звертатися до Мін'юсту та Державної кримінально-виконавчої служби України", - резюмувала Денісова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-