Дисциплінарна комісія почала розгляд скарг на Холодницького

Дисциплінарна комісія почала розгляд скарг на Холодницького

Укрінформ
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів почала розгляд скарг генпрокурора Юрія Луценка і директора НАБУ Артема Ситника щодо голови САП Назара Холодницького.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У коридорі присутні багато журналістів і активістів, зокрема і з Центру протидії корупції.

Наразі оголосили 15 хвилин перерви, щоб забезпечити допуск журналістів до зали. Наразі журналісти вже зайшли до зали засідання.

Холодницький під час перерви виходив із зали, йому кричали активісти "Ганьба" і вивели з коридору.

На засіданні немає генпрокурора Юрія Луценка.

Читайте також: САП заявляє про розгортання у ЗМІ кампанії з дискредитації Холодницького

Як повідомлялося, генпрокурор і директор НАБУ 30 березня направили до КДКП скарги на керівника САП про вчинення ним дисциплінарних порушень, у яких просять звільнити Холодницького з посади. У скаргах НАБУ та ГПУ описано п'ять епізодів порушень Холодницького. Зокрема, керівнику САП закидають перешкоджання у розслідуванні низки кримінальних проваджень НАБУ.

Після розподілу дисциплінарна справа щодо керівника САП потрапила до члена КДКП Олександра Ковальчука, який до обрання на цю посаду у 2017 році працював заступником декана юридичного факультету Університету ім. Шевченка. Дисциплінарна перевірка щодо Холодницького тривала два місяці, після чого була продовжена ще на один місяць.

Висновок член КДКП підготував на початку липня.

Директор НАБУ Артем Ситник направив заперечення на цей висновок члена КДКП, який пропонує не звільнити, а винести догану керівнику САП Холодницькому.

Комісія прокурорів 26 липня вирішить, чи звільняти керівника САП Холодницького.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-