Міносвіти інформує вступників, як користуватися електронним кабінетом

Міносвіти інформує вступників, як користуватися електронним кабінетом

Укрінформ
На сайті Міністерства освіти та науки розміщено інструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом, в якій описані конкретні кроки для створення кабінету, його наповнення та подання електронних заяв.

Реєстрація буде відкрита 2 липня, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Зокрема, для реєстрації вступникові потрібно буде зазначити таку інформацію: адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет); пароль та підтвердження паролю; дані сертифікату ЗНО; дані атестата про повну загальну середню освіту, йдеться у повідомленні.

Окремо у міністерстві звернули увагу на те, що для реєстрації потрібно використовувати ту пошту, до якої вступник має доступ та яка не заборонена на території України. Також абітурієнтів просять запам’ятовувати вказаний пароль.

Також цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються.

Читайте також: Міносвіти "обкатало" е-кабінети абітурієнтів

Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то обов’язково потрібно перевірити, чи за правильною методикою він розрахований. Якщо за неправильною, то вступнику потрібно самостійно обчислити бал за правильною методикою і вказати його під час реєстрації. На сайті буде доступний калькулятор для розрахунку бала.

Крім того, в інструкції є докладний опис того, як та в якому форматі завантажити фото та документи, за необхідності – зменшити їх розмір, подати або скасувати заяви, визначити їх пріоритетність тощо.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступників просять уважно ознайомитися з інструкцією, поширеними запитаннями-відповідями, умовами прийому до вишів та іншою необхідною інформацією. Вони є на сайті ДП «Інфоресурс» та МОН. У разі виникнення проблем з реєстрацією потрібно звернутися на електронну пошту: ez@inforesurs.gov.ua або за номером (044) 290-18-13.

Нагадуємо, що на сайті МОН розміщено відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії, а з 25 червня почала працювати гаряча телефонна лінія та приймальня громадян щодо вступу 2018.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-