Міносвіти

Міносвіти "обкатало" е-кабінети абітурієнтів

Укрінформ
Тестування електронних кабінетів вступників пройшло успішно, однак, до нього долучилася значно менша кількість людей, ніж зазвичай працює в системі під час вступної кампанії в дні її пікових навантажень.

Про це розповіла директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік за підсумками тестування електронних кабінетів, що було доступне 25 і 26 червня з 15-ї до 16-ї години, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Напередодні вступної кампанії 2018 ми вперше зробили тестову реєстрацію електронних кабінетів, щоб перевірити роботу системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та завершити її останні налаштування. Також це була гарна можливість для вступників спробувати попрацювати з електронним кабінетом, ознайомитися з його інтерфейсом. Однак, на жаль, пікові навантаження під час тестування були в рази менші, ніж зазвичай бувають в пікові дні вступної. Так, 25 червня максимальна кількість одночасних підключень була 700, а 26 червня - 1530», - зазначила Оксана Бєлік.

Спробувати зареєструвати кабінет та подати через нього заяви в ці дні міг будь-хто охочий. Першого дня було зареєстровано 455 тестових кабінетів та подано майже 180 тестових заяв, а другого – понад 830 кабінетів та майже 200 заяв.

Читайте також: Міносвіти проводить “тест-драйв” е-кабінету вступника

Водночас Бєлік зауважила, що очікувалася більша кількість підключень, оскільки в перші дні  навантаження на систему зростає - одночасно може відбуватися  понад 10 тисяч підключень. У МОН наголосили, що цього року криптографічний захист електронних кабінетів вступників дозволить забезпечити максимальну безпеку для персональних даних. Однак створення захищених каналів може дещо уповільнювати роботу системи під час реєстрації кабінету або першого входу з нового пристрою.  

Зараз тестові кабінети видалені з системи, їхнє подальше використання неможливе. Реєструвати реальні кабінети вступники зможуть вже з 2 липня до 25 липня, а подавати через них заяви – з 12 липня до 26 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-