Герасим’юк звільняється з посади заступника голови Нацради

Герасим’юк звільняється з посади заступника голови Нацради

Заява
Укрінформ
Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк написала заяву на звільнення.

Таку інформацію кореспондентові Укрінформу підтвердило поінформоване джерело в Нацраді.

«Це правда, сьогодні Ольга Володимирівна подала відповідну заяву голові Нацради Юрію Артеменку. Далі Нацрада має проголосувати за її звільнення під час засідання, яке заплановане на 27 червня. Чи вдасться зібрати кворум, стане відомо у вівторок, 26 червня», - зазначив співрозмовник агентства.

Водночас профільне видання «Детектор медіа» оприлюднило копію заяви, яку Герасим'юк надала їхній редакції. У документі вона просить звільнити голову Нацради Юрія Артеменка її з обійманої посади у зв'язку з неможливістю працювати в обставинах, що склалися.

Як відомо, Ольга Герасим'юк - український журналіст, ведуча телевізійних програм, телевізійний менеджер, народний депутат України 5-го і 6-го скликань, перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також: Нацрада вчетверте за місяць не змогла зібратися через відсутність кворуму

Членом Нацради була обрана 4 липня 2014 року за квотою Верховної Ради України. 7 липня була обрана першим заступником голови Нацради.

До сфери повноважень Герасим'юк в регуляторі належать питання зокрема щодо прав дітей і спеціальних категорій глядачів і слухачів суспільним мовленням, захисту і розвитку національного аудіовізуального продукту, іномовлення, міжнародної співпраці, а також зв'язків з парламентом, РНБО і силовим блоком, з журналістськими та громадськими організаціями.

Фото: mediananny.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-