В Україні сьогодні відбудеться ЗНО з фізики

В Україні сьогодні відбудеться ЗНО з фізики

Укрінформ
В Україні у понеділок, 11 червня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Про це інформує УЦОЯО.

Зазначається, що допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті та запрошення-перепустки. Без даних документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО допущено не буде.

Читайте також: ЗНО з історії: організатори іспиту "завернули" 40 абітурієнтів

В УЦОЯО радять учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Учасникам оцінювання рекомендують взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку із питною водою.

Також зазначається, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Читайте також: Центр оцінювання оприлюднив відповіді ЗНО з біології

На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 38. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 60.

Сертифікаційна робота містить завдання: з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–24); на встановлення відповідності («логічні пари») (№ 25–28); відкритої форми з короткою відповіддю (структуроване завдання) (№ 29–32), неструктуроване завдання (№ 33–38). Відповіді на всі запитання потрібно позначити у бланку А.

На сайті УЦОЯО також повідомляється, що останній цього року іспит ЗНО, з хімії, відбудеться 13 червня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-