Центр оцінювання оприлюднив відповіді ЗНО з біології

Центр оцінювання оприлюднив відповіді ЗНО з біології

Укрінформ
Предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології.

Правильні відповіді до завдань оприлюднені на сайті УЦОЯО

«Предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології. Ознайомитися з таблицею, де їх зазначено, можна в розділі «Предмети ЗНО/Біологія/Правильні відповіді», -  ідеться в повідомленні.

Зазначається, що засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» з біології відбудеться до 14 червня, а результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 15 червня. 

Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, у тестуванні взяли участь 76 579 осіб, що становить 93 % від загальної кількості зареєстрованих, інформують в УЦОЯО

Зазначається, що 9 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 10 - через відсутність документа, передбаченого правилами допуску. 

Як повідомляють в УЦОЯО, зареєстровані особи, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з біології через причини, що не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. 

Читайте також: Виші завершують реєстрацію на вступ до магістратури

Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому відбувалася реєстрація на основну сесію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.

Як повідомляв Укрінформ, 4 червня в Україні проходило зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-