Виші завершують реєстрацію на вступ до магістратури

Виші завершують реєстрацію на вступ до магістратури

Укрінформ
Реєстрація вступників для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ) закінчується 5 червня о 18.00.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти. 

«5 червня о 18.00 завершиться реєстрація вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право», а також за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ)», - ідеться в повідомленні.

В УЦОЯО нагадують, що реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Читайте також: Міносвіти визначило порядок проведення ЗНО до магістратури

Зазначається, що для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, в якому абітурієнт проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з'явиться на інформаційній сторінці до 19 червня. 

Станом на сьогодні для участі в ЄФВВ зареєстровано 17 473 учасники, для складання ЄВІ - 34 111 осіб.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ - 13 липня, початок випробувань о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Як зазначається, для входу до пункту тестування учасник має пред'явити: екзаменаційний листок, документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку), запрошення-перепустку.

Більше інформації про організацію та проведення вступних випробувань до магістратури можна знайти на сайті УЦОЯО в розділі «ЗНО для магістрів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-