Петренко презентував дитячого героя юстиції - Юстимчика

Петренко презентував дитячого героя юстиції - Юстимчика

Фото
Укрінформ
Діти ростуть щасливими і впевненими у собі, коли їх права дотримуються.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко під час дня відкритих дверей для дітей співробітників до Дня захисту дітей, що відбувся у Міністерстві юстиції, інформує прес-служба відомства

Святкування міжнародного дня захисту дітей у мін'юсті / Фото: https://minjust.gov.ua

«День захисту дітей - це не лише свято. Це день, коли ми маємо говорити й про серйозні речі - про права дітей. Якщо ці права дотримуються, то діти ростуть щасливими і впевненими у собі. У майбутньому вони завжди допоможуть іншим, не залишать у біді того, хто потребує підтримки», - наголосив Петренко.

Він зауважив, що захист прав дітей - серед пріоритетів у всьому світі, про що свідчить прийняття Конвенції ООН про права дитини, покликаної захистити найменших жителів планети від бездумної поведінки дорослих.

«Пам'ятаючи про свої права, не варто забувати й про обов'язки. Найголовнішими з них є повага до інших людей - як дітей, так і дорослих - допомога батькам, готовність прийти на поміч ближньому в скрутній ситуації. Саме це вирізняє сучасну цивілізовану людину», - зауважив Петренко, розповідаючи дітям про  їхні права та про те, як держава захищає своїх найменших громадян.

Читайте також: Гройсман: Збільшення народжуваності - це державна політика

Міністр також презентував друга дітлахів, нового дитячого героя юстиції - Юстимчика - казкового персонажа, народження якому дала команда управління юстиції в Херсонській області, що підтверджується навіть виданим йому символічним свідоцтвом. Юстимчик розповідатиме найменшим українцям про їхні права та обов'язки доступною, зрозумілою дитині мовою.

«Ми маємо нарешті почати виховувати правосвідоме суспільство з найменших - з дітей. Лише так ми зможемо сформувати нову правову культуру в державі», - наголосив Петренко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-