Філарет подякував ЄС за допомогу у боротьбі з корупцією в Україні

Філарет подякував ЄС за допомогу у боротьбі з корупцією в Україні

Укрінформ
Українська православна церква Київського патріархату підтримує антикорупційні реформи в Україні та допомогу Європи у цьому. 

Про це заявив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет на міжнародній конференції «Україна за часів незалежності: погляд Православної церкви Київського патріархату на суспільство, що змінюється» у середу в Європарламенті, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Наша церква гостро виступає проти цього зла. Ми постійно робимо заяви, засуджуючи корупцію. Ми підтримуємо реформи, які спрямовані на подолання корупції. Ми будемо продовжувати цю боротьбу. І ми вдячні Європі за допомогу у цьому», - заявив глава УПЦ КП.

Він відзначив, що Україні самостійно важко подолати корупцію без допомоги Європи.

Читайте також: Філарет нагородив орденом віце-президента Європарламенту

«Але те, що в Україні є корупція, не повинно ставати приводом для Європи відвертатися від нас. Якщо Європа під приводом наявності у нас корупції перестане допомагати Україні – хіба від цього корупція зникне?», - зауважив патріарх Філарет. 

Патріарх також окремо розкритикував політиків-популістів в Україні, діяльність яких лише призводить до «катастрофи» в державі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-