НАЗК внесло приписи керівникам Держрезерву та Держкіно

НАЗК внесло приписи керівникам Держрезерву та Держкіно

779
Ukrinform
НАЗК внесло приписи керівникам Держрезерву та Держкіно про порушення вимог антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК

"НАЗК на своєму засіданні прийняло рішення про внесення приписів голові Державного агентства України з питань кіно Пилипу Іллєнку стосовно посадової особи Держкіно Мар’яна Луканя та голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку", - йдеться у повідомленні.

Так, голова Держрезерву не надав запитувану Нацагентством інформацію та копії документів. Відповідний запит було надіслано у зв’язку з отриманням Національним агентством інформації про можливі порушення Мосійчуком вимог статті 28 Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. 

"Йдеться про прийняття керівником органу рішення про переведення зарплатних проектів працівників апарату Держрезерву на обслуговування іншого банку, у системі якого він раніше працював", - зазначили у НАЗК.

Згідно з приписом, Національне агентство вимагає надати копії документів, які стали підставою для прийняття головою Держрезерву відповідного рішення.

Крім того, Національне агентство встановило, що начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно Мар’ян Лукань передав в управління належні йому корпоративні права на користь своєї дружини, чим порушив вимоги частини першої статті 36 закону щодо заборони передачі в управління корпоративних прав на користь членів своєї сім’ї, зауважили у НАЗК.

Читайте також: НАЗК запрошує "на килим" омбудсмена Денісову

Також Лукань письмово не повідомив Нацагентство про передачу корпоративних прав та, відповідно, не надав нотаріально засвідчену копію укладеного договору.

"Національне агентство вимагає провести службове розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - заявили у НАЗК.

У Нацагентстві додали, що такі приписи є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>